Jak uniknąć ryzyka przy sprowadzaniu auta z USA?

Sprowadzenie pojazdu do Polski ze Stanów Zjednoczonych to złożone przedsięwzięcie, które związane jest też z określonym ryzykiem dla kupującego. O czym trzeba wtedy pamiętać? Jak zredukować niebezpieczeństwo związane z importem auta z USA?

Jak sprowadzić samochód z USA do Polski?

Gdy kupuje się samochód w miejscu, które oddalone jest od miejsca codziennego zamieszkania, na przykład w Stanach Zjednoczonych, z transakcją związana jest szeroka gama dodatkowych czynników wpływających na jej bezpieczeństwo.

Aktualnie bardzo często sprowadzenie samochodu z USA realizowane jest z pomocą zewnętrznej firmy, która oferuje klientom kompleksową obsługę. Dzięki temu kupujący nie musi samodzielnie kontaktować się ze sprzedawcą, organizować transportu i zajmować się formalnościami. Musi on jednak pamiętać o tym, by wybrać dobrego importera, aby mieć pewność, że jego interesy będą dobrze reprezentowane.

Import aut z USA – na jakie ryzyko narażony jest kupujący?

Kupując samochód w Stanach Zjednoczonych, można narazić się na ryzyko. O czym musi pamiętać wtedy nabywca?

Główne niebezpieczeństwa związane z importem samochodu z USA to:

  • brak dokładnej wiedzy na temat stanu technicznego pojazdu
  • uszkodzenie pojazdu podczas transportu
  • kradzież samochodu parkowanego na niezabezpieczonym parkingu
  • nieodpowiednie ubezpieczenie, które nie chroni pojazdu podczas transportu
  • dodatkowe opłaty związane z importem pojazdu
  • wybór nieodpowiedniego sprzedającego, który może zniknąć z pieniędzmi i nie przekazać pojazdu do dostawy
  • wydłużony czas transportu w porównaniu do deklarowanego

Żeby zredukować to niebezpieczeństwo, warto wybrać taką firmę importującą samochody z USA, która jest w stanie zapewnić klientom kompleksową i fachową obsługę, a także cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

Dobra firma zajmujące się importem samochodów ze Stanów Zjednoczonych będzie mogła zadbać o każdy szczegół dotyczący transakcji, a także na bieżąco informuje klientów o postępach związanych z całą operacją.

Dzięki zaufanym współpracownikom może zredukować ryzyko i sprawić, że zakup samochodu będzie w pełni bezpieczny.

BidcarsUSA.pl – sprowadź samochód z USA bez ryzyka

Nasza firma BidcarsUSA.pl zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w ramach sprowadzania pojazdów ze Stanów Zjednoczonych. Oferujemy pełne wsparcie dla każdego z naszych klientów, a dzięki dużemu doświadczeniu oraz sieci zaufanych współpracowników w USA zapewniamy pełne bezpieczeństwo każdej transakcji.

Wybierając BidcarsUSA.pl, możesz mieć pewność, że otrzymasz samochód odpowiadający Twoim wymaganiom bez niespodziewanych kosztów oraz usterek. Nasze auta są również w 100% ubezpieczone, odpowiednio zabezpieczane na czas parkowania i transportu. Wyręczamy też naszych klientów w sprawach formalnych i pomagamy w zakupieniu części samochodowych do aut uszkodzonych. Zajmiemy się też przystosowaniem pojazdu do europejskich norm oraz sprawami związanymi z rejestracją.

Skorzystaj z naszej oferty w BidcarsUSA.pl i sprowadź samochód z USA do Polski bez ryzyka!