Ubezpieczenie

W BidCarsUSA najważniejsze jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego sprowadzanie auta z USA zawsze oferujemy z ubezpieczeniem!

Gdy planujesz zakup samochodu z USA, ale nie wiesz, jak załatwić wszystkie formalności lub znaleźć auto w dobrej cenie, w BidCarsUSA możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę. Od ponad 20 lat import aut z Ameryki to nasza specjalność i pomogliśmy już tysiącom klientom w spełnieniu ich marzeń o posiadaniu amerykańskiego pojazdu.

Podczas importu pojazdu jest on narażony na różne ryzyka zarówno podczas postoju na parkingach, jak i w trakcie transportu. Właśnie dlatego sprowadzanie samochodów z USA prowadzimy razem z kompleksowym wsparciem ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie oferowane przez naszą firmę to gwarancja, że import samochodów z Ameryki będzie bezpieczny!

Nasza oferta ubezpieczeniowa to:

  • Ochrona dla pojazdów, które transportowane są drogą lądową oraz drogą morską
  • Bezpieczeństwo podczas postojów samochodu, aby uniknąć ryzyka kradzieży oraz uszkodzenia pojazdu
  • Pomoc w wyborze odpowiedniej oferty ubezpieczenia samochodu z Ameryki

Zapewniamy ochronę ubezpieczeniową zarówno dla samochodów sprawnych, jak i dla tych uszkodzonych importowanych ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Wybierając zakup samochodu z USA razem z naszą firmą, możesz mieć pewność, że będzie on ubezpieczony na 100%!

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty ubezpieczeniowej? Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji o ubezpieczeniu samochodu z USA oraz kosztach jego ochrony. Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania i zaprezentują bliżej ofertę importu z ubezpieczeniem.

Gdy chcesz zdecydować się na sprowadzenie auta z USA, w BidCarsUSA możesz mieć pewność, że zakup i transport będą na najwyższym poziomie. Wiemy, jak zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję – skorzystaj z naszej oferty!